הרשו לעצמכם להתרגש: אמן חושים לבת מצווה

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

 

מחפשים לארגן אירוע בלתי נשכח לילדה? זה הזמן לצאת מהקופסה בעזרת הופעה של אמן חושים שעשויה להיות הקלף המנצח שיטביע חותם ויותיר את האורחים שלכם ללא מילים

 

בעידן של היום בו סף הריגוש עולה לגבהים חדשים, קיים מרוץ בלתי פוסק שתכליתו להצליח לרגש את היקרים שלנו מכל, קל וחומר כאשר מדובר באירוע משפחתי או חברתי אליו אנו מזמינים בני משפחה וחברים.

 

אחת האטרקציות הייחודיות שזוכות לביקושים הולכים וגוברים בשנים האחרונות, כוללת הופעה של אמן חושים לבת מצווה. בניגוד לדעה הרווחת ברחוב, ממש לא מדובר בסוג של קוסם לילדים, אלא בבעל מקצוע כישרוני בעל יכולות וירטואוזיות, שמסוגל להפנט קהלים שונים בכל הגילים.

 

הזמנת אמן חושים לבת מצווה נחשבת שלא בכדי לרעיון יצירתי, שכן זוהי הופעה אשר מצליחה "להוציא את הקהל משיווי משקל" בעזרת פעילות שונה ומעניינת, שנועדה להפוך את אירוע בת המצווה לייחודי וכזה שלא יפסיקו לדבר עליו. מספיק לראות כיצד הקהל מגיב, משתתף ונכנס לתוך סערת רגשות במסגרת המופע (כולל פעלולים וטריקים מדהימים) והרי לכם הוכחה נהדרת כיצד ניתן "לשבור את הקרח" הלכה למעשה.

 

אמן חושים לבת מצווה

אמן חושים לבת מצווה: מה כולל המופע?

על אף התהודה לה זוכים מופעי אמני חושים לבת מצווה ואירועים אחרים, עדיין קיימת לעיתים אי בהירות ביחס לתוכן הכלול במופע. ובכן, חשוב לדעת כי מדובר במופע ורסטילי ומגוון, המשלב פעילויות יצירתיות שתפקידן לרתק את הקהל שלכם ולהותיר אותו פעור פה.

 

המופע כולל, בין היתר, תעתועי קלפים שיגרמו לכם לתפוס את הראש בכל פעם מחדש, לצד שימוש באמנות קריאת מחשבות ושליטה מוחית, דרך אשליות וטריקים אפופים באווירת מסתורין ועד לשילוב קסמים וטכניקות מיוחדות. יצוין כי כל אלו נעשים על ידי אמן כריזמטי, אשר מצליח להקסים את הקהל באווירה משעשעת ומלאה בחיוכים. 

 

לצד המופע המדהים של אמן חושים בבת מצווה שמצליח לשבות את הקהל בקסמיו, תרתי משמע, מעניק האחרון את מלוא תשומת הלב לילדה החוגגת, שתזכה להיות תחת אור הזרקורים וכחלק בלתי נפרד מהמופע. 

 

איך בוחרים אמן חושים לבת מצווה?

מאחר ומופע של אמן חושים בבת מצווה הינו בגדר מסמר האירוע, אל לנו להתייחס בזלזול אליו. רצוי לערוך בדיקה מקיפה בעת מלאכת החיפוש, על מנת לאתר את אמן החושים המיטבי עבורנו. כדאי לצפות במופעים קודמים שביצע (יש לבקש זאת ממנו ללא חשש), לשאול שאלות באשר לאופי האירוע והתוכן הכלול המופע, וכן לערוך השוואת מחירים לעומת אמני חושים מקבילים. כל אלו יספקו לכם "ראש שקט" וביטחון כי בחרתם באמן החושים האידיאלי שיהפוך את אירוע בת המצווה שלכם ליוצא מגדר הרגיל. 

 

מעוניינים במופע של אמן חושים לבת מצווה? אשמח לרגש אתכם באירוע בלתי נשכח.

רן גפנר, 077-997-8777