מופע קסמים מרהיב לאירועי המצווה

אפשר לומר שבתור הורים אתם מנוסים היטב בהפקה וארגון של ימי הולדת לילדכם. אם עד כה הייתם מסתפקים בהפעלה נחמדה לילדים וכיבוד קל שהיה מספק אותם, ברור כי אירוע המצווה הינו אירוע שצריך לחגוג בצורה אחרת לגמרי.

לא בכל יום הילד שלכם מגיע לגיל מצוות, ולמעשה – יש לכם הזדמנות אחת בחיים שלמים לחגוג עם קוסם לאירועי המצווה. קוסם לבר מצווה יפתיע את כל האורחים – מהקטנים ועד הגדולים, ויהפוך את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח!

אז מה זה בעצם קוסם לבר מצווה?

המון פעמים המילה "קוסם" יכולה לבלבל, ולא מעטים אלו שרואים בדמיונם את אותו קוסם שמפעיל את הילדים בימי ההולדת של גילאי חמש ושש. בפועל, מנטליסט או קוסם לאירועים כמו אירוע המצווה, הינו קוסם שיעניק לכם מופע מרהיב ומרתק המבוסס על אשליות וחושים – מקריאת מחשבות ועד הפעלת האינטואיציה שתפתיע את כל הקהל.

הכוח של מופע כזה טמון בעובדה כי הוא מתאים לכל הקהלים! באירוע מצווה ישנו קהל מגוון של חבריו הטובים של הילד, המשפחה המורחבת וגם משפחות חברים של ההורים.

בעוד ישנם מופעים וישנן אטרקציות המתאימות למנעד גילאים מצומצם, מופע קסמים זה המוגש על ידי רן – קוסם לבר מצווה, הינו מופע שמאגד ומלכד את כל האורחים אל מול פלא אחד שאיש לא נותר אדיש לו!

קוסם לבר מצווה

באיזה חלק באירוע כדאי לשלב את הקוסם לאירועי המצווה?

ההחלטה היא לגמרי שלכם! כשמביאים אמן חושים לאירוע, ניתן להפתיע את האורחים עם המופע בשיא האירוע – לאחר שלב קבלת הפנים והקראת הדרשה על ידי הילד הנרגש. מנגד, מופע קוסם לבר מצווה ניתן לשלב גם כבר בשלב קבלת הפנים. רן שמח להציע לכם את המופע בפורמט של אירוע "קלוז אפ". עם מופע אמן חושים לבר מצווה שכזה, רן במידה רבה מארח אתכם את האירוע ודואג לקבל את האורחים שלכם. בעוד אתם תקבלו אותם בחיבוקים ונישוקים, רן יפתיע אותם בקסמים שונים שלבטח יחסירו להם פעימה. המופע הינו סיפור הצלחה שעתיד להפוך את האירוע המרגש שלכם למרגש אפילו יותר!

באירוע המצווה אין מקום לטעויות – רק הטוב ביותר!

יום ההולדת ה-13 הינו יום הולדת מיוחד על פי המסורת היהודית. ההזדמנות היחידה שיש לכם לחגוג את האירוע צריכה להניע אתכם לבחור בטוב ביותר!

עם חיפושכם אחר קוסם לאירועי המצווה כאטרקציה מובילה לאירוע, בחרו גם אתם במופע של אמן חושים וטלפתיה שירגש את הילדים, קוסם לבר מצווה שיפתיע את המבוגרים (קראו גם על קוסם למבוגרים) ויעניק לאירוע הילה ייחודית וטעם שונה מכל אירועי המצווה הנחגגים כיום. מזל טוב!