מופע על חושי – קצת אסקפיזם לקבוצות קטנות 

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

ימי הקורונה המיוחדים במינם עדיים כאן איתנו, אבל המטרה היא להמשיך לחיות את החיים על הצד הטוב ביותר, באופן המלא ביותר שניתן. לכן, אנשים רבים לא מוכנים לוותר על חוויות מיוחדות, שיכולות למלא להם את המצברים, לרענן את השגרה ולפתוח את המחשבה.

 

מופע על חושי הוא בדיוק מסוג המופעים שיכולים לענות על כל הדרישות האלה בחבילה אחת.

 

אבל בימי קורונה צריך לגלות קצת יותר יצירתיות, כדי לאפשר לקהלים שונים להיפגש עם האמן, בלי לקחת סיכונים מיותרים. אז איך זה עובד?

 

מופע על חושי - קצת אסקפיזם לקבוצות קטנות

מופע על חושי לקהל קטן – למי זה מתאים

מופע לקהל קטן הוא פתרון אופטימלי לימי קורונה. הוא מאפשר לצופים להנות ממופע איכותי ומקצועי, בלי לוותר על אף חלק של החוויה, אבל הוא גם מאפשר להם להשאיר מוגנים, כשהם נמצאים בחברת קבוצה קטנה של אנשים מוכרים. המשתתפים יכולים להרגיש בטוחים ורגועים, מעצם העובדה שמדובר על קהל קטן מאוד וכן בגלל שכולם מכירים את כולם, או לפחות יודעים שכולם בריאים.

 

מופעים לקהל קטן מתאימים לאירועים קטנים, כמו מסיבת רווקות, ערב להנהלת החברה, אירוע משפחתי קטן, או אירוע חברתי קטן, אפילו אירוע במסגרת צבאית, למספר מצומצם של אנשים ועוד.

 

למעשה, מגיפת הבריאות הביאה את רוב הציבור בישראל לבחור בקיום אירועים קטנים, גם אם התקנות מאפשרות כינוס של קבוצות גדולות, מטעמי בריאות. לכן, כיום מקובל לקיים גם אירועים כמו בת מצווה ובר מצווה, אירועים עסקיים ואירועי חברה – בהרכבים של קהל קטן, או בזום.

 

למה דווקא מופע על חושי?

מופע על חושי הוא אחד מסוגי המופעים היחידים שפרצו בהצלחה את מחסום המופעים בזום ואת מחסום ההופעה בפני קהל קטן. המפגש עם אמן חושים הוא בכל מקרה אינטימי מעט, גם כשהוא מתרחש על במה בפני קהל גדול.

 

למעשה, המפתח להצלחה בכל מופע על חושי, גם כאשר הוא מתקיים בפני קהל גדול, הוא הקשר הבינאישי של האמן על הקהל שלו. לכן, קיום מופע כזה מול קהל קטן יכול להיות דווקא יתרון.

 

כל המשתתפים באירוע כזה רוצים שהאמן יצליח להגיע אליהם וזה לא תמיד אפשרי, אבל עם קבוצה קטנה – זה היתרון הגדול! האמן יכול להגיע לכל המשתתפים המעוניינים בכך, לבצע קריאת מחשבות, קסמים, טריקים מחשבתיים ועוד קטעי מופע מרשימים, מפתיעים ומרגשים, שמדהימים את הקהל כל פעם מחדש.

 

לסיכום

מופע על חושי, או מופע של מנטליסט מול קהל מצומצם, יכול להיות בחירה מדהימה עבור אנשים שלא רוצים לוותר על האירוע בגלל אילוצים חיצוניים.

 

היתרונות הייחודיים של מופע על חושי, מאפשרים לאמן לבצע מופעים מרהיבים ומרגשים, גם מול קהל קטן מאוד.

 

אם גם אתם רוצים לשלב מופע על חושי באירוע שלכם, צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

 

 

רן גפנר, 077-997-8777