מופע טלפתיה אמן חושים

כמה פעמים קרה לכם שעמדתם מול גבר או אשה, התבוננתם בהם, הקשבתם למה שהם אומרים וניסיתם, אפילו ממש התאמצתם להבין מה הם באמת חושבים והאם הם באמת מתכוונים למה שהם אומרים? סביר להניח שהתנסיתם בחוויה זו מספר פעמים בחייכם.

היכולת "לקרוא" מחשבות של אנשים יכולה לשנות את חייו של אדם מקצה לקצה. אולי יצא לכם לראות את הסרט המוצלח "מה נשים רוצות?", בו ניק מרשל (מל גיבסון) מתחיל לשמוע את כל מה שהנשים חושבות, סרט זה הינו מצחיק ביותר והוא מציג גם את הצדדים השליליים של היכולת יוצאת הדופן הזו.

בכל אופן, לרוב האנשים אין את היכולת לקרוא מחשבות, אך אם אתם רוצים לראות אדם שיכול לעשות זאת, תוכלו להשתתף במופע טלפתיה.

מה מאפיין מופע טלפתיה מוצלח?

מופע טלפתיה מוצלח שיינתן על ידי אמן חושים מקצועי, יוכל לעורר תדהמה גם בקרב אנשים ספקניים. אחת הסיבות לכך שהמופע יכול "לגעת" גם באדם הספקן, היא שאמן חושים הוא לא בדיוק קוסם.

הופעה של קוסם תתבסס בעיקר על טריקים מובנים ואחיזת עיניים והופעה של אמן חושים תתבסס על טכניקות מעולם הפסיכולוגיה ובין היתר תשלב בין דמיון מודרך, קריאת שפת גוף, טלפתיה והזזה של חפצים ללא מגע.

מופתע טלפתיה איכותי יהיה מצחיק מאוד ויגרום למשתתפים והצופים ליהנות לאורך כל האירוע. במהלך המופע, יזמין אמן החושים מתנדבים מהקהל, יקרא את המחשבות שלהם וישדר להם את מחשבותיו.

כבר בעת המופע יהיה ניתן לראות את המבטים ההמומים של המשתתפים ושל הקהל ואת ניסיונותיהם להבין כיצד ביצע אמן החושים פעולה זו או אחרת.

הקהל נשאר "בפוקוס" – מתי בפעם האחרונה כיביתם את הסמארטפון באמת?

היכולת להרגיש את הקהל ולהשאיר אותו ממוקד ו"בעניינים" היא יכולת אדירה, בעיקר בימינו, ימים בהם רוב האנשים מתקשים לשמור על ריכוז לאורך זמן רב.

אמן חושים מקצועי ומנוסה יצליח להתאים את ההופעה לכל קהל – בין אם מדובר על הופעה לכבוד יום הולדת, ילדים או מבוגרים, אירועי חברה או כל אירוע אחר. האמן יצליח "לגעת" ברגשותיהם של המשתתפים והקהל ולהשאיר את כולם "בפוקוס".

אמן החושים מוצלח יתאפיין בכריזמה, חוש הומור ויכולת להנחות את האירוע מתחילתו ועד סיומו, תוך שמירת הקהל במתח.

מופע מקורי, מקפיץ ורווי אנרגיות טובות, יגרום לכולם להישאר מרוכזים ולהשאיר את הסמארטפונים אי שם – בעומקם של התיקים.

רן גפנר – קורא לכם את המחשבות

אם אתם רוצים לצפות במופע טלפתיה מעורר תדהמה, אתם מוזמנים לפנות אליי – נעים מאוד, שמי רן גפנר ואני אמן על חושי מקצועי. ייתכן שכבר שמעתם עליי בעבר, אולי אפילו ראיתם אותי בתוכניות טלוויזיה, אך אם עוד לא יצא לכם לשמוע עליי או לראות אותי מופיע, אשמח להופיע בפניכם ולגרום גם לכם לא להאמין למראה עיניכם.

במהלך הופעת הטלפתיה שלי אוכל לקרוא את המחשבות שלכם – אל דאגה! לא אגלה שום דבר אישי והכל יתבצע באווירה קלילה ועם הרבה הומור.

הטכניקות שלי מתבססות על מידע מעולם הפסיכולוגיה ואני משלב במופע שלי דמיון מודרך, סוגסטיות, קריאת שפת גוף, זריזות ידיים וטכניקות נוספות.

אם אתם מעוניינים לקבל "טעימה" מההופעות שלי, אתם מוזמנים לצפות בסרטונים שמופיעים באתר שלי או לעיין בתמונות שמופיעות גם הן באתר.

במידה שאתם מעוניינים להזמין אותי למופע טלפתיה או לשאול שאלה, תוכלו לצלצל אליי או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואחזור אליכם במהירות.

אשמח להופיע בפניכם!

שלכן, רן גפנר.