אמן חושים לאירועים עסקיים

העובדים שלכם כבר ראו הכל משום שבתור בוסים משקיענים, כבר ארגנתם לעובדים שלכם כמה וכמה אירועים. כבר הזמנתם מופע של זמר מפורסם (אפילו מספר זמרים), כבר ארגנתם פיקניק בצפון, כבר חגגתם להם ימי הולדת במשרד עם מגוון פינוקים וכבר הזמנתם מספר הרצאות מרתקות שפקחו את עיניהם. עכשיו אתם כבר לא יודעים כיצד לרגש אותם ואתם לא רוצים לחגוג עוד אירוע באותם סגנונות – אתם רוצים משהו חדש!

בגלל שאתם יודעים עד כמה חשוב להשקיע בעובדים גם מעבר לשעות העבודה ולהעניק להם את תשומת הלב והיחס האישי כדי שהם ירגישו טוב מדי יום, ישפרו את הקשרים בינם ובין העובדים האחרים וישמחו להגיע למשרד (דבר שישפר גם את איכות העבודה שלהם), אתם רוצים להפתיע אותם. כאן נעצור ונספר לכם על דרך נפלאה שבאמצעותה תוכלו להפתיע את העובדים שלהם על ידי ארגון אירוע יוצא דופן.

ספקנים? זה בשבילם

אנחנו חיים בעידן הספקנות. רבים מאתנו כבר לא מאמינים להצעות שונות ואף חושדים במבצעים ובמתנות שמוצעים לנו. מעבר לזאת, רבים מאתנו לא מאמינים בניסים או בכוחות על. כבוד גדול ניתן לראשים הרציונליים – אלו שחושבים בצורה לוגית ולא מגיעים למצב בו הם עומדים בפה פעור מול תופעה שאינה מוסברת. בדיוק בשל כך, וכדי לגרום גם לספקנים שבעובדים לחשוב שוב לפני שהם יוצאים במחאה וקובעים שעבדו עליהם, כדאי לכם להזמין להם מופע של אמן חושים.

על מופע של אמן חושים

אמן חושים מקצועי ישתמש בכל החושים ובטכניקות שונות כדי לייצר אווירה של מסתורין. באמצעות הטכניקות השונות יוכל האמן לשתול מחשבות, לגלות כל מיני דברים על המשתתפים ולייצר טשטוש בין המציאות ובין הדמיון.

חשוב לציין שאמן חושים הוא לא קוסם. קוסם משתמש בזריזות ידיים וטריקים במטרה לגרום לקהל להרגיש שלפניו תופעות על טבעיות, בעוד אמן חושים מבצע טריקים חכמים ומשתמש בכלים שונים מעולם הפסיכולוגיה ובין היתר דמיון מודרך.

במהלך הופעה של אומן חושים, יבצע האומן מופע מרהיב שיגרום גם לאורחים הסקפטיים להתחיל להרהר ולהפחית את "רמות הספקנות". האמן יקרא את המחשבות של המשתתפים ואפילו יספר להם דברים שאנשים מעטים יודעים.

בחירת אמן חושים

אמן חושים מקצועי יעבוד עם מגוון טכניקות , יהיה בעל ידע רב בתחום הפסיכולוגיה וידע כיצד לקרוא שפת גוף. אמן חושים מנוסה יכיר היטב את נפש האדם ויבצע מופע אינטראקטיבי כך שכל האנשים שהוזמנו לאירוע יישארו דרוכים ויצפו לבאות. מעבר לזאת, יתאפיין אמן חושים איכותי בכריזמה וחוש הומר מפותח, כך שהאווירה תהיה מותחת אך משוחררת וקלילה.

חשוב מאוד לבחור את אמן החושים היטב ולבחון את תכונותיו ויכולותיו. אחת הדרכים לעשות זאת היא לצפות בקטעי וידאו של האמן. כמו כן, ניתן לקרוא ביקורות של אנשים שצפו בהופעה וכמובן – לקבל המלצות מהסובבים. היום ישנם לא מעט אמני חושים, לא כולם מעניקים מופע באותה רמה, אך סביר להניח שניתן למצוא אנשים שצפו  בהופעה של אמן זה או אחר ויכולים לחוות את דעתם לגבי רמת ההופעה שלו והרושם שהוא יוצר על הקהל.

אמן החושים סוחף את הקהל ואתם מקבלים את המחמאות

אמן חושים מקצועי ובעל ניסיון יוכל לייצר מופע שיסחוף את כולם – בין אם  מדובר על אנשים בני עשרים או אנשים מבוגרים. האמן ילהיב את הקהל ויגרום לכולם להישאר במתח ולפעור את פיהם בתדהמה. ואתם – האנשים שעומדים מאחורי הפקת האירוע, תזכו לשבחים על כך שחשבתם להרים ערב כה ייחודי, מרגש ומעניין.