מנטליסט לאירועים עסקיים

עורכים אירוע עסקי? רוצים לשלב בו מופע ייחודי ויוצא דופן שישאיר את האורחים שלכם המומים?

מנטליסט לאירועים עסקיים הפך להיות לאחת האטרקציות המרתקות, המסקרנות והמפתיעות של השנים האחרונות.

מה זה בכלל מנטליסט או מנטליזם?

מנטליזם הוא בעצם סוג של חוש שישי שיש לאמני חושים המאפשר להם לבחון יכולות מסוגים שונים של האדם. שילוב בין יכולת שהיא טבעית ליכולת שהיא אל טבעית.

כבר למעלה מ-50 שנה שמומחים רבים מכל העולם מנסים פעם אחר פעם להגדיר את תחום המנטליזם ואנשים רבים אשר נחשפו למופע מהסוג הזה שואלים את עצמם האם מדובר באינטואיציה ייחודית, האם זה סוג של צפיית העתיד או אולי בכלל קסם? אז ההגדרה הכי נכונה למנטליסט היא אדם שמסוגל לקרוא מחשבות על פי שפה ותנועות של הגוף תוך שימוש בכלים שונים מהעולם הפסיכולוגי לצד כישורי טלפתיה.

מופעים אלה בדרך כלל משלבים כל מיני אפקטים וכישורים לצד קריאת מחשבות. תוך כדי המופע יש גם המון הומור, יצירתיות וסקרנות.

במופעי מנטליזם, המנטליסט בעצם משתמש בשפת הגוף במטרה ליצור מניפולציה מחשבתית תוך שימוש במגוון אלמנטים המסייעים לו לקריאת המחשבות ולחיזוי העתיד.

אנשים רבים נוטים להשוות מנטליסטים לקוסמים, אך כל מנטליסט יטען כי הוא אמן חושים ולא קוסם.
למעשה, מדובר באחד הנושאים הכי מדוברים ומרתקים של השנים האחרונות. רוב אמני החושים משתפים את הקהל במופע טלפתיה, מה שמייצר עבורו חוויה ייחודית ויוצאת דופן שקשה להשוות לכל דבר אחר שאנו חווים בחיינו. 

מנטליסט לאירועים עסקיים

מנטליזם – למה דווקא לאירועים עסקיים?

ובכן, יש כל מיני סוגים של אירועים עסקיים המתקיימים בישראל ובעולם כולו באופן קבוע ביניהם כנסים, השקות מוצר, אירועי גיבוש וימי כייף לחברות כאשר ברוב המקרים לאירועים הללו מוזמן קהל שנמצא המון שעות בעבודה.

מופע מנטליזם לימי גיבוש וכיף לעובדים

מדובר באנשים שעובדים בממוצע בין 8-12 שעות ביום, נמצאים בתוך שגרה די שוחקת ובעיקר נותנים בעצמם את כל כולם לעבודה ולקריירה שלהם. מופע מנטליזם הוא דרך נפלאה לשבור את השגרה, לשנות אווירה ולגרום לאורחים להתרגש, להסתקרן ולצאת מהמופע המומים לגמרי.

מופע מנטליזם לאירועים שיווקיים

יש גם לא מעט אירועים עסקיים שהמטרה שלהם היא שיווקית ואנו רוצים למשוך אלינו כמה שיותר אנשים ולהגיע אל ליבם. מופע מנטליזם הוא דרך נפלאה לעשות זאת.

למשל, אם אתם משיקים מוצר או שירות חדש, רן גפנר – אחד המנטליסטים המדוברים ביותר בישראל ידהים את העוברים והשבים, ידע איך למשוך בדיוק רב את האנשים שאתם מחפשים ולגרום לדוכן או לאזור שבו אתם פועלים להיות מגנט של לקוחות פוטנציאליים. הוא יעביר מסרים הקשורים למוצר וישווק אתכם בצורה המושלמת.


המופע של רן, חייבים להכיר

אז אם גם אתם מחפשים דרך ייחודית ויוצאת דופן לגרום לקהל שלכם לצאת מגידרו, רן גפנר ישמח להפתיע גם אתכם. רן הוא בוגר בית ספר רימון למוסיקה ולימודי פסיכולוגיה ובשנים האחרונות הוא כבש במות רבות בארץ ובעולם.

רן נבחר לייצר את ישראל באליפות אירופה באמנות חושים וזכה במקום הראשון ובשנת 2016 זכה בפרס היוצר של איגוד אמני ישראל על מופעו.

הוא התמודד בשנת 2018 בתחרות אליפות העולם בקסמים בקטגוריית מנטליזם ודורג במקום הרביעי בעולם כולו. בנוסף, רן מופיע באופן קבוע באחד המופעים היותר מרתקים שקיימים בישראל – "Sorcerers Night“ בו משתתפים מיטב הקוסמים והמנטליסטים בישראל.

לפרטים נוספים אודות המופע של רן, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם באתר ונחזור אליכם במהרה.