קוסם לאירועים עסקיים

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

אירועים עסקיים הם חלק בלתי נפרד מהמהות של חברה מצליחה, בין אם מדובר על עסק קטן או גדול ורחב היקף. לכן אם אתם מתכננים להפיק אירוע עסקי ומיוחד לחברה שבבעלותכם, תצטרכו למצוא אטרקציה מתאימה שתהווה את המופע המרכזי של הערב החשוב. כיוון שאירוע עסקי כולל השתתפות של אנשי עסקים מכובדים, יזמים ומשפיענים מוכרים מהתחום בו החברה עוסקת וכמובן מציג חזות רשמית ובעל איכות, מומלץ לבחור אטרקציה מתאימה שתהיה בערב כזה כמו קוסם לאירועים עסקיים.

 

קוסם לאירועים עסקיים – האם זו אטרקציה ילדותית?

כשחושבים על קוסם התמונה הראשונה שעולה בראש היא של אדם לבוש טוקסידו, גלימה שחורה וכובע צילינדר ממנו הוא שולף שפן לבן לתדהמת כל הצופים. זה כמובן אחד מהתיאורים שניתן לשייך לקוסם, אך הקוסמים של העידן הנוכחי אינם זקוקים לתלבושת גימיקית או  אביזרים נלווים למופע הקסמים שהם מעבירים – אלא משתמשים ביכולות מנטליות גבוהות שמותירות רושם רב ערך בקרב כל קהל הצופים בהם.

 

על פי ההגדרה, קוסם הוא אדם המבצע פעלולים ותרגילים שונים לצורך יצירת אשליה שאיננה ניתנת להסבר, ולכן קוסם שמבצע תרגילים כאלו באמצעות כוח המחשבה בלבד הינו אדם שהוא אמן חושים. באמצעות החושים המפותחים שהקוסם רכש לעצמו, הוא יכול לבצע תרגילים מנטליים באנשים אחרים שיגרמו לייצר תופעה על-טבעית שאיננה ניתנת להסבר ותשאיר את הצופים ללא מילים.

קוסם לאירועים עסקיים

מופע אשליות לאירוע עסקי שיותיר את הרושם הנכון

כיוון שמופעי אשליות של אמני חושים מבוצעים על פי יכולות מנטליות גבוהות, מופעים כאלו יוכלו להתאים באופן מושלם לאירועים עסקיים מסוגים שונים. מטרתו של אירוע עסקי היא למנף את המוניטין של החברה המפיקה את האירוע, ולכן באמצעות אמן חושים מקצועי שיגיע להדהים את הצופים עם מופע אשליות מחשבתי בלתי נתפס האירוע העסקי יוגדר כהצלחה מסחררת בין כל המשתתפים בו.

 

היכולות של אמני חושים מבוססים בעיקר על כישורים מנטליים מיוחדים, בנוסף ליכולות נוספות כמו יצירתיות, מקוריות, כושר אלתור ושכנוע המשפיעות בצורה ניכרת על דרך העברת המופע. בשונה ממופע קסמים גנרי, אמן חושים מפתח שיח ועניין מול קהל הצופים הנמצא מולו, ולכן מופע מסוג זה יכול להתאים במיוחד עבור אירוע עסקי מרשים ומכובד. 

 

כיצד לבחור אמן חושים שיתאים לאירוע עסקי?

לכל אמן חושים, המוכר גם בשם מנטליסט, יש את המופע הייחודי לו המציג את הכישורים והיכולות המנטליות שרכש במהלך הזמן. לכן כדי לבחור את אמן החושים הטוב והמתאים ביותר לאירוע העסקי, מומלץ לפנות אל מנטליסט מנוסה בהעברת מופעי אשליות בצורה ייצוגית מול קהל עסקי כך שגם היכולות הבינאישיות שלו יהיו גבוהות, והוא יידע כיצד ליצור עניין ולמשוך אליו את כל קהל הצופים המשתתפים באירוע העסקי.