קוסם לבר מצווה? לאאא אמן חושים לבר מצווה!

כהורים לילד בן 13 אתם וודאי מתלבטים כיצד לחגוג לילד את מסיבת בר המצווה. מגוון האפשרויות בימינו כה גדול, עד כי קשה מאוד לקבל החלטה בנוגע לאופי האירוע. היום אפשר לחגוג את מסיבת בר המצווה באולם אירועים עם רחבת ריקודים גדולה ותקליטן שמשמיע את השירים הפופולריים ביותר, אפשר להזמין זמר פופולרי, אפשר לחגוג במסעדה, אפשר להזמין קוסם, אמן חושים והרשימה עוד ארוכה.

אבל רגע! בואו נעצור ונתעכב על שתי האפשרויות האחרונות שהועלו כאן – האפשרות להזמין קוסם או אומן חושים מנטליסט. אם גם אתם חשבתם על שני הרעיונות הללו ומצאתם את עצמכם מתלבטים בין קוסם ובין אמן חושים, ייתכן מאוד שיהיה כדאי לכם לבחור באמן חושים.

למה כדאי לבחור באמן חושים?

ייתכן מאוד שהילד שלכם עדיין מבקש מכם להכין לו פיתה עם שוקולד לבית הספר, יכול להיות שהוא עדיין רב עם אחותו בדיוק באותו אופן בו הם רבו לפני 3 שנים וייתכן שהוא עדיין אוהב לצפות בסדרות בהן נהג לצפות בגיל 10.

יחד עם זאת, רצוי להכיר בכך שהילד גדל וכבר אינו ילד קטן. מכיוון שהילד שלכם הופך לאט לאט (או בעצם מהר מהר) לבחור צעיר, כדאי להעדיף לחגוג לו בר מצווה עם מופע של אומן חושים ולא לערוך חגיגה עם מופע של קוסם.

לרבים מאתנו יצא לצפות במופעים של קוסמים ולראות איך הקוסם שולף ארנב מכובע או שולף סרטים מהפה, הקסמים הללו נפלאים ומעוררים התפעלות וצחוק, אך הם מלהיבים בעיקר ילדים בגילאים צעירים יותר ופחות ילדים בגילאי בר או בת המצווה.

מופע מוצלח של אמן חושים יהיה מרגש, מצחיק ומפתיע. ילדים גדולים יתעניינו הרבה יותר במופע שמתבסס על קסמי טלפתיה, שתילת מחשבות וטריקים פסיכולוגיים. בגילאים אלו – ממש בתחילת גיל ההתבגרות, הילדים כבר הרבה יותר מודעים לעצמם ואף נוהגים לשאול שאלות בנוגע לתופעות על טבעיות.

טריקים פסיכולוגיים, NLP, שימוש בדמיון מודרך וקריאת שפת גוף יהיו הרבה יותר מרתקים עבורם מעוד מופע שכולל למשל כדור בדולח או שימוש במילות קסמים. כמובן שגם אתם – ההורים, תיהנו הרבה יותר ממופע בוגר שניתן על ידי אמן חושים מאשר מופע של קוסם, וההתלהבות שתאחז בילדים תדביק גם אתכם (למרות שדי בטוח שגם בלי ההתלהבות שלהם אתם תתלהבו).

קוסם לבר מצווה? לאאא אמן חושים לבר מצווה!

איך למצוא אמן חושים מוצלח?

תוכלו למצוא אמן חושים איכותי על ידי קריאת המלצות באתרים השונים ועל ידי כניסה לדף העסקי של האומן בפייסבוק (במידה שיש לו דף עסקי) וקריאת התגובות של חברי הדף.

 כמו כן, תוכלו לצפות בסרטונים של האמן. אמן איכותי יפרסם תמונות וסרטונים של הופעותיו ויאפשר לכל המתעניינים לראות חלקים מההופעות ולהתרשם מרמת ההופעה. כמו כן, ישנם לא מעט אנשים שהוזמנו או תכננו אירועים והזמינו אומן חושים, במידה שאתם מכירים אנשים שצפו בהופעות תוכלו לקבל מהם חוות דעת.

מופע מרתק שסוחף את כולם – את הילד, אתכם ואת כל החברים

מופע מרתק של אמן חושים כריזמתי, מוכשר, מנוסה ומצחיק, יסחוף את הילד שלכם, אתכם ואת כל חבריו. מופע מוצלח ומלא אנרגיות חיוביות יגרום לכל הצופים להיות מרותקים לכל הנעשה על הבמה ואף לשתף פעולה עם חלקי המופע השונים.

אמן חושים מקצועי ידע כיצד להתאים את המופע לגיל המיוחד של הילדים – גיל בו הם כבר לא ילדים קטנים אך גם לא ממש בוגרים, וייצור שילוב מנצח בין עניין, סקרנות, אלמנט הפתעה וצחוק.