מופע קסמים ואשליות

אנשים עושים הרבה דברים כדי לשבור שגרה, לעורר לעצמם את החושים ולהרגיש התרוממות רוח – הם נפגשים עם אנשים שהם אוהבים, נוסעים לטיולים ברחבי עולם, מבשלים, מתנסים במאכלים חדשים, שומעים מוזיקה, יוצאים לברים ומבצעים פעילויות ספורט שונות, לרבות פעילויות ספורט אקסטרים. גם למידת דברים חדשים, מעבר למקום עבודה חדש, צפייה בסרטים וסדרות ובעצם – כל ביצוע של פעולה שאינה שגרתית יכולה לשנות לטובה את איכות החיים.

 והעניין הוא בדיוק כאן – אם למשל אנשים נרשמים לקורס מסוים, לאורך זמן הם לא ממש ישברו את השגרה (תלוי כמובן באורכו של הקורס), או אם הם יירשמו למספר הרצאות, בסופו של דבר הם לא ממש ישברו שגרה. גם לפעילות גופנית שמתבצעת בתדירות קבועה אין את האפקט של שבירת שגרה (עד כמה שהיא חיונית ומומלצת). ככלל, כל הפעולות שהוזכרו יכולות לשפר את איכות החיים ולהוסיף להם עניין רב, אך לא תמיד הן מצליחות לשבור את שגרת היום. לעומת זאת, ביצוע פעולה חד פעמית או אחת לתקופה, כמו צפייה במופע מרגש וייחודי, יכולה בהחלט לשבור שגרה.

לאתגר את המחשבה ולהיסחף לתוך עולם הקסמים

אם אתם מרגישים שאתם רוצים קצת לשבור את השגרה ולאתגר את מחשבתכם, אוכל להציע לכם לצפות במופע קסמים ואשליות. כאן יש אנשים שיסתייגו מהצעתי בשל סיבות שונות, חלק מהאנשים סבורים למשל שמופע קסמים ואשליות נועד רק לילדים שעוד לא הפכו להיות ספקניים כמו בוגרים רבים בימינו. 

התרבות שלנו מקדשת את המחקר, את העובדות והדיוק ולא תמיד אנו משאירים מקום לקסמים, שיכולים בהחלט להאיר את החיים ולהחזיר אותנו מעט לתחושה הזו שחווינו בילדותינו – להשתאות נוכח פעולה שאינה מובנת ואינה מתיישבת עם מה שאנו מכירים. 

מופע קסמים ואשליות לא מסתכם בשליפת ארנב מכובעו של הקוסם. מופע קסמים ואשליות שמתבצע על ידי אמן חושים מקצועי יתבסס ברובו על פסיכולוגיה והבנה של הנפש. במסגרת הופעה מהפנטת יוכל מנטליסט, הרי הוא אמן החושים, להזמין את הקהל להשתתף במופע ולקרוא את המחשבות של המשתתפים, כל זאת באמצעות קריאת שפת גופם, הפעלת זיכרון, סוגסטיות ואינטואיציה. בניגוד לקוסם שמנסה לגרום לקהל להאמין שהוא מבצע קסמים, אמן החושים אינו מעיד על עצמו כאדם שמבצע קסמים, אך הוא כן ניחן בחושים מחודדים ויכולות מרשימות.

"איך הוא עושה את זה?" – גם אתם רוצים לצפות במופע מהפנט?

"איך הוא עושה את זה?"

במידה שאתם מעוניינים לשבור את השגרה עם מופע מהפנט של קסמים ואשליות שיעורר את המחשבה שלכם ויגרום לכם להיסחף ולחשוב לעצמכם: "האם זה אפשרי?" או "איך הוא עושה את זה?" אתם מוזמנים לפנות אליי – שמי רן גפנר ואני אמן חושים. 

במהלך שנות פעילותי כאמן חושים הופעתי במגוון תכניות טלוויזיה ומופעי טלפתיה בישראל וברחבי העולם והצלחתי לשמח ולהלהיב את הקהל שלי. כמו כן, הופעתי בתכניות אירוח והרצאתי בפני קוסמים בישראל וברחבי העולם. אני מציע ללקוחותיי מגוון סוגים של הופעות: הופעת במה, הופעת קלוז-אפ, הופעות בכנסים ואירועים עסקיים וההופעות שלי מלאות הומור ואנרגיות טובות.

אם אתם רוצים לקבל פרטים נוספים אודותיי, אתם מוזמנים לצפות בתמונות ובסרטונים שמופיעים באתר שלי ולהתרשם מההופעות השונות. כמו כן, תוכלו למצוא באתר כתבות שנכתבו עליי. 

אתם מוזמנים לצור איתי קשר, לבקש בקשות, לשאול שאלות או להזמין מופע לאירוע פרטי או עסקי. תוכלו לצור איתי קשר דרך הטלפון או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואחזור אליכם בהקדם. 

אשמח להופיע בפניכם במסגרת אירוע פרטי או עסקי ולסייע לכם לשבור שגרה עם הרבה אנרגיות טובות וצחוק בריא.