קוסם מומלץ למבוגרים לאירועים פרטיים/אישיים

מה כבר אפשר לעשות עם קוסם למבוגרים?

מחפשים קוסמים מומלצים למבוגרים? מה עם קוסם למבוגרים לאירועים פרטיים – נשמע קצת מוזר, נכון? אנו נוהגים לקשר קוסמים כיום באופן כמעט אקסקלוסיבי עם אירועים שמיועדים לילדים. אנו נוטים לעשות זאת כל כך הרבה, שבאופן אינסטינקטיבי אנו מקשרים אשליות וקסמים עם ילדותיות, משהו שנועד רק כדי לשעשע ילדים ולכן לא יכול להרשים אף אדם בוגר. אך אנו טועים – קוסמים למבוגרים יכולים להיות חוויה מרתקת גם עבור מבוגרים, הרי פלא ותדהמה אחרי שצפינו באמן חושים שמבצע משהו לא-מוסבר הוא מאפיין שמשותף לכל בני האדם, לא רק לילדים או למבוגרים. קוסמים מומלצים למבוגרים בהחלט ידעו להדהים גם את הקהל הבוגר!

קוסמים למבוגרים- מה עושה קוסם למבוגרים באירועים פרטיים ששונה ממה שעושה קוסם לילדים?

תשכחו מהטריקים הבסיסיים שכוללים שפנים וכובעים שכולנו רגילים אליהם מקוסמים לילדים – קוסמים למבוגרים יודעים שקשה יותר להרשים אותנו, ובמקום האשליות הפשוטות והישנות בוחרים באשליות עם אופי יותר פסיכולוגי, שמפליאות אותנו כי הן לא-מוסברות בשבילנו. לדוגמה, דרך קסמים שכוללים טלפתיה (או יותר נכון, מה שנראה ומרגיש כמו טלפתיה, אבל בדרך כלל יש לו הסבר הגיוני לחלוטין), או דרך מה שקרוי "מופעי קלוז-אפ", בהם הקוסם או בשמו המיקצועי מנטליסט לוקח מהקהל חפץ כלשהו ומבצע איתו קסם שלא ידוע לקהל, ובכך נגרם מתח אדיר.

קוסם מומלץ למבוגרים

 

לאילו אירועים זה מתאים?

בזמן שקוסם לילדים מופיע בדרך כלל במסיבות ימי הולדת, קוסם למבוגרים באירועים פרטיים/אישיים יכול לשדרג אירועים ממגוון רחב יותר של סוגים, במיוחד אם איתרתם קוסמים מומלצים למבוגרים. ישנם מספר סוגי אירועים בהם ניתן לשלב קוסמים למבוגרים: אירועים פרטיים\אישיים, כגון שלבי קבלת הפנים באירועים גדולים, בהם הקוסם פונה לקבוצות מצומצמות ומבצע איתן או עליהן קסם כלשהו; מופע במה, שנמשך זמן רב יותר ומוצג בפני חדר שלם מלא בקהל; כחלק מהנחיה (הקוסם הוא המנחה, ומשלב במהלך ההנחיה שלו קסמים שבהחלט יכולים לשדרג כל אירוע); תערוכות עסקיות (קוסם שעובר בין המשתתפים בתערוכה יכול בהחלט לשדרג את האווירה האפרורית).

קורס לקוסמים?

במידה וגם אתם מעוניינים ללמוד איך אותם הקוסמים מבצעים את האשליות שלהם ואולי גם לשחזר אותן בעצמכם או להפוך להיות קוסם למבוגרים 😉 – קיימים קורסים לקוסמים שיכולים לעשות זאת. מעבר להנאה שבלקיחת חלק בקורס כזה, אתם תרוויחו גם אפשרות אולי לעסוק בכך בעתיד. מי יודע, אולי דווקא יש לכם פוטנציאל אדיר כקוסמים? 

יש לכם שאלות נוספות בנוגע לקוסם מומלץ למבוגרים? צרו איתנו קשר ונשמח לסייע בכל!

עוד יכול לעניין אתכם: