הופעה שלא תשכחו

אחד המאפיינים שהופכים את מופעי החושים לפופולריים הוא ההתרגשות והציפיה לקראת הקסמים וההנאה

מופעי חושים – טרנד לוהט

מופעי חושים הפכו לאחד הטרנדים המובילים בסצנת הבידור בארץ. המופעים פופולריים גם בסצנת המסיבות והאירועים הפרטיים. מופעי חושים וקסמים היו פופולריים מאז ומעולם, גם משום שהם מתאימים כאלמנט בידורי לכל גיל.

אחד המאפיינים שהופכים את הצפייה באמן חושים להופעה שלא תשכח הוא ההתרגשות והציפיה שנבנות לקראת ההפתעות שהמופע יציג. הקסם יוצר את ההנאה. הידיעה שהמופע כולל מוטיבים פנטסטיים מעלה את רמת העניין והקשב של הקהל.

למה אומנות החושים כל כך פופולרית

אמנות החושים מפעילה ומפתחת את הדמיון ואת היצירתיות בקרב הצופים. אחת הסיבות לכך היא העובדה שרוב אמני החושים משלבים במופעים שלהם קטעים המשתפים מתנדבים מהקהל. הקהל הופך להיות חלק מהמופע ומספק חוויה מהנה ומשחקית אך גם לימודית. כיום ישנם לא מעט אמני חושים שחושפים סוד אחד או שניים במהלך המופע ומאפשרים לקהל הצצה אל מאחורי הקלעים של עולם הקסמים.

 

ישנם קטעי מופע שיכללו ברוב מופעי החושים הקלאסיים וישנם קטעי מופע שכל אמן חושים מפתח בעצמו ולכן הם יהיו ייחודיים למופע שלו. במסגרת פיתוח קטעי המופע הייחודיים התפתחו גם מספר ז'אנרים של מופעי חושים, בהם גם כאלה המשלבים מאפיינים קומיים. מופעי חושים מהסוג הקומי יתאפיינו בקצב מהיר יחסית ויהיו אנרגטיים יותר. 

אמנות חושים, קסמים וטריקים

היתרון של מופעי חושים קומיים הוא בכך שהם כוללים שני מרכיבים מבדרים: קסם וצחוק. ז'אנר נוסף של מופעי חושים שהולך וצובר תאוצה הוא קסם בתנועה. מדובר באמן חושים שמטייל בין האורחים במהלך האירוע ומבצע קטעי אמנות חושים בשיתוף מי מהאורחים ובאופן אקראי.

אז איך לבחור אמן חושים? לקריאה לחץ כאן!